“Type 1101 El Fenerli Çelik Elektro şok Cihazı: Kendini Savunmanın Etkili Yolu”

Police Type 1101 El Fenerli Çelik Elektro şok Cihazı

Bugünlerde, kendini savunma konusu çok önemlidir, çünkü düşünmek için zamanın olmadığı, ancak harekete geçmeniz gereken öngörülemeyen durumlar ortaya çıkar.

Elektroşok cihazları dünyanın birçok ülkesinde kendini savunmanın en etkili yollarından biridir. Kullanışlı, güvenli ve sağlığınıza zarar vermeyen ve bu el feneri şok tabancası.

Type 1101 ayrıca ikisi bir arada koruma ve aydınlatma özelliğindedir.

Şok edici elfeneri Tw-1101’in özellikleri;

Police 1101 el feneri şoklayıcı 1000 Kw deşarj voltajına ve 2,5 mili ampere sahiptir. Aydınlatma mesafesi 70-100 m ileridedir ve bu özellikle gece yürüyüşlerinde çok önemli bir faktördür çünkü sıkıntıya düşmemek, vb. için her zaman önceden görmeniz gerekir. Ayrıca parlak bir el feneri ile bir davetsiz misafiri anında görebilirsiniz!

Çok hafif – 280 gr, boyut – 170-35 mm, bu nedenle küçük bir cebe bile sığabilir, ancak aynı zamanda dayanıklı bir metal kasaya sahiptir, bu nedenle sert düşerseniz hasar konusunda endişelenmenize gerek yoktur.
100 kg’a kadar olan insanları veya hayvanları hareketsiz hale getirir. Giysinin parçalanma kalınlığı 35 mm, kıvılcım frekansı 320 (Hz), bu nedenle herhangi bir giysi katmanından geçecektir.

El feneri elektro şoklayıcı’nın 1101’in bir sigortası vardır, yani, el fenerini özel bir düğmeyle açarsanız, şok edici hemen ÇALIŞMAZ, el fenerini alttan Kapalı modundan Açık moduna geçirmeniz gerekir, ana önemli olan onu kapatmayı unutmamaktır çünkü tehlikelidir.

Police 1101 şok cihazı bir şarj cihazı ile birlikte gelir. Yaklaşık 2-3 saatte şarj oluyor ancak şarjı 5-6 saate kadar dayanıyor.
Ayrıca kitte, kayışa takılan el feneri 1101 şok cihazın için uygun bir kılıf var, böylece nereye koyacağınızı veya takacağınızı düşünmeyeceksiniz ve her zaman elinizin altında olacak.

Nerede kullanılır?

Elektroşoklu El Feneri Cihazı TW-1101 Çelik Yüzeyli ve Bataryalı

Evet, hemen hemen her yerde, çünkü bu sadece 1101 şok edici değil, aynı zamanda 30 lümen ışık gücüne sahip yüksek kaliteli bir el feneri, bu yüzden ihtiyacınız olacak:

  • Avlanmak için
  • Balık tutmak için
  • Yürüyüş gezisinde
  • Kazılar veya mağara araştırmaları sırasında, arama operasyonları sırasında veya bölgede devriye gezerken.
  • ve sonunda, evde böyle bir şey son derece yararlı olacak ve güvenilir bir koruyucu görevi görecek.

kisiselguvenlikmalzemeleri.com çevrimiçi mağazasından güçlü bir el feneri şok tabancası 1101 satın alabilirsiniz.

En iyi elektroşok cihazını satın almak için tıklayın!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shopping Cart