Yerli Üretim Joplu Elektroşok Cihazı

449.90

Giriş voltajı: 7.2 Vdc Tüketimi akımı: üzerinde 3,0 M.Amper Çıkış voltajı: 10.000kw üzerinde Ağırlık: 300g Boyutu: uzunluk 48cm * çapı 35mm

Stokta yok

Kategoriler: Etiketler:

YERLİ ÜRETİM JOP ŞEKLİNDE ELEKTRO ŞOK CİHAZI

TÜRK MALI 48CM DAHİLİ BATARYALI JOPLU ELEKTROŞOK CİHAZI!

Evde, arabada, işyerinde güvenliğiniz için ruhsat ve benzeri bir belge gerektirmeden kullanabileceğiniz kişisel güvenlik cihazıdır. Polis , Asker ve Özel Güvenlik personelinin kullandığı joplardan farklı olarak elektroşok özelliği vardır.

Yerli üretim (TÜRK MALI) coplu elektroşok cihazımızı yan taraflarında bulunan alüminyum yüzeylerinden her iki tarafından elektroşok akımı verir, ayrıca cihazın uç kısmında tam kapasite elektroşok arkını saldırgana iletir.

Joplu elektro şok cihazını, saldırgana temas ettirmeniz gerekir, uzaktan sadece elektroşok arkının sesi ve gürültüsü ile caydırıcılık sağlar. Saldırı halinde elektroşok cihazını tutan saldırgan 10 ila 15 dakika etkisiz hale gelir ve sersemlik yaşar, kalıcı bir hasar bırakmaz. 10.000 Kw değere ve 3,0 M.Amper iletkenliğe sahiptir!

 

10.000 KW 3,0 M.AMPER EN GÜÇLÜ ELEKTROŞOK!

Cihazı teslim aldıktan sonra, ilk kullanmaya başlamadan evvel emniyet butonu kapalı vaziyette minimum 3 maximum 5 saat şarj ediniz. Tam dolu batarya ile yaklaşık 150 / 200 elektroşok ateşlemesi yapabilirsiniz!

Elektroşok cihazlarının içinde yüksek akımlı şarj edilebilir bataryalar mevcuttur ve bu bataryaların ortalama kullanım ömrü 3-4 senedir. Hiç kullanmasanız dahi bataryanın ömrünü devam ettirebilmesi için ayda en az 1 kez şarj ediniz.

Coplu elektroşok cihazının alt kısmında bulunan kapağının altındaki şarj kablosu ile şarj edebilirsiniz, şarj kablosu elektroşok cihazına dahili olarak bağlıdır. Kısacası elektro şok cihazınızı her yerde şarj edebilirsiniz.

Pilli değildir dahili bataryaya sahiptir. Evde, açık havada ve kendinizi savunmak için her yerde kullanabileceğiniz ideal bir üründür! Kesinlikle unutmayınız ki bu cihaz sadece savunma ve güvenlik amaçlı kullanılır.

Kötü amaçlı kullanımlardan firmamız kesinlikle sorumlu değildir!

YERLİ ÜRETİM JOPLU ELEKTROŞOK CİHAZININ PARAMETRELERİ;

  • Giriş voltajı: 7.2 Vdc
  • Tüketimi akımı: üzerinde 3,0 M.Amper
  • Çıkış voltajı: 10.000kw üzerinde
  • Ağırlık: 300g Boyutu: uzunluk 48cm * çapı 35mm

 EN GÜÇLÜ YERLİ ÜRETİM JOP ELEKTROŞOK CİHAZI TM 1453

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Shopping Cart