Teleskopik Joplu Fener

319.90

Kapalı uzunluğu 35 cm açık uzunluğu 45 cm dir. | Joplu fenerimizin arkasında sivri torch (cam kıracağı) ile acil durumlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Stokta yok

Kategoriler: Etiketler:

Kama Star KM-653 Teleskopik Joplu Fener

Yeni ürünümüz Teleskopik Joplu Fener olan Kama Star KM-653 modelimizi jop olarak da kullanabilirsiniz. Kapalı uzunluğu 35 cm açık 45 cmdir. Joplu fenerimizin arkasından sivri uçlu meşale (cam kıracağı) ile acil kullanıma uygun şekilde kullanabilirsiniz.

Sert alüminyum ile cihazda zayıf kız, ayrıca su güvenli özelliği mevcuttur. Geri dönüşüme çıkarma özelliği ile sizi yarı yolda bırakmaz ayrıca kalemler ile kampta ulaşamadığınız yada ekleyebileceğiniz araç tak ile tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

Jop şeklinde fenerimizi 3 modda (kısa/uzun/reflektör) ve dar / geniş olarak da kullanabilirsiniz. Joplu sağlam tutuşu ile fenerinizi gözden geçirmenizden geçmemeniz konusunda iyimserliğinizde ve savunmanızdadır.

Teleskopik Joplu Fener, güçlü led lamba ile ebat yolu gösterilecek, mevcut teknik bilgiler yer almaktadır.

Özellikleri:

Bu ürün alüminyum alaşımından yapılmıştır; Su geçirmez ve darbeye dayanıklıdır; 100.000 saate kadar dayanan LUXEON 3 Walt LED ampul kullanır. Pil ömrü tam şarjda 180 dakikadır ve 500 defaya kadar şarj edilebilir. Teknikler resmi olarak onaylanmıştır. Güvenliği sağlamak için ürünlerimiz sıkı bir şekilde kablolanmıştır.

Uyarı;

Doğrudan ışığa bakmayın. Torç kafasına müdahale etmeyin veya reflektör ile ampulü ayırmayın. Kullanımdan sonra el fenerini yumuşak bir bezle silin. Çatal hareketlerinde pürüzlülüğe neden olan erozyon durumunda, temizlemeye ve havalandırmaya çalışın. Yüzeye silikon gres uygulanabilir. Uzun süre kullanılmayacaksa pili çıkarın ve kuru bir yerde saklayın.

CREE Alüminyum alaşımlı Çok amaçlı el feneri ( KAMASTAR KM-653)

  • Parlak CREE ampulü Havacılık takviyesi alüminyum alaşımlı malzeme
  • Yüzey anodik oksidasyon tedavisi.
  • Rahat ve dayanıklı hissedin.

 

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Shopping Cart