Ruj Şeklinde Elektro Şok Cihazı

349.90

Teknik Parametreler; Volt şarj: 110V-220V Tak: Yuvarlak Düz Ürün Özellikleri / Modeller Özellikler: Kaynak gerilimi: 3.6V Çıkış pluse gerilimi: 1800KV Boyutu: Φ22 * 98 (mm) Malzeme: Alüminyum alaşım.

Stokta yok

Ruj Şeklinde Elektro Şok Cihazı.

Standart ruj şeklinde olan bu elektro şok cihazı özellikle bayanların ve taşıyacağı elektroşok cihazı’nın yer kaplamasını istemeyen bayların tercih edebileceği bir ürün.

Oldukça güçlü bir elektrik şoku uygulamasının yanı sıra üzerindeki Led fener i sayesinde her türlü ışık ortamında kaliteli bir aydınlatma sağlar. Nerdeyse anahtarlık boyutlarında olan ruj şeklinde elektro şok cihazı sizi her ortamda güvende hissetmenizi sağlayacak. Saldırganı anında etkisiz hale getiren elektrik şoku sizi bir çok kötü durumdan emin olun kurtaracaktır.

Tanıtım Videosu!

 

Tüm dünyada güvenilirliğini ve etkisini kanıtlamış bu cihazlar teknolojinin gelişmesiyle sadece güvenlik güçlerinin kullandığı kaba elektro şok tabancası şeklinden daha pratik olan günlük hayatta kullandığımız nesnelerin haline bürünmeye başlamışlardır.

Aynı güç ve etki yine bu cihazlara aktarılmıştır. Alüminyum alaşımlı malzemeden yapılmış sert, deforme olmayan ve bir o kadar da hafif olan bu ruj elektro şok cihazını uzun senelerce kullanabilirsiniz.

Peki elektro şok cihazı yasal mı ?

Evet kesinlikle yasal. Taşıması ve kullanması kanunen yasal ve herhangi bir ruhsat gerektirmiyor. Fakat kullanımı sadece bir saldırı anında bireyin kendini koruması amaçlı olmalıdır.

Eğer elektro şok tabancası saldırmak yada yaralamak amaçlı kullanılırsa bu kanunen suçtur. Burada cihazın kullanımının suç olup olmadığını belirleyen kullanım amacıdır.

 

Teknik Parametreler;

Volt şarj: 110V-220V Tak: Yuvarlak Düz Ürün

Özellikleri / Modeller Özellikler: Kaynak gerilimi: 3.6V

Çıkış pluse gerilimi: 1800KV Boyutu: Φ22 * 98 (mm)

Malzeme: Alüminyum alaşım.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Shopping Cart