Profesyonel Elektroşok Cihazı

0.00

6800m Ah – 4.2V lityum Li-ion batarya | 10.000 Volt elektroşok akımı | Cree led feneri 500 metre aydınlatma | 2,5 M.Amper akım gücü | Suya dayanıklı

Stokta yok

Kategoriler: Etiketler:

Hangliang profesyonel elektro şok cihazı, made in Russia…

  • Yeni model Rus yapımı profesyonel elektroşok cihazımız Hangliang yüksek kaliteli havacılık alüminyumundan yapılmış ve bir uçak gövdesi kadar dayanıklıdır!
  • Hangliang marka şok cihazımızı av tüfeklerine takabilir yağmur altında bile kullanabilirsiniz, güçlü led ışığı ile gece avlarında ve kamplarda size yol gösterecektir.
  • Yüksek voltaj ile yaban hayvanlarına veya diğer saldırganlara karşı tetikte kalarak sizi ani saldırılara karşı, kişisel güvenliğinizi sağlayacak mükemmel bir koruyucudur.
  • Otomobilinizden yada normal duvar prizlerinden rahatlıkla şarj edilebilir, 6800m Ah – 4.2V lityum Li-ion bataryası ile birlikte size gelir ve göreve başlar!
  • Rus yapımı bu elektroşok cihazımız, alüminyum alaşımdan yapılmıştır, su geçirmez ve darbeye dayanıklıdır.

  • Cree led feneri sayesinde güçlü bir aydınlatma ile 500 metreye kadar size yol gösterecektir!
  • Yüksek dayanıklı gövde ile düşmelere ve tüfek tepmelerine karşı dayanıklıdır!
  • 10.000 Volt elektroşok akımı ile saldırganları etkisiz hale getirip yakın korumalığınıza devam edecektir, her hangi bir kalıcı hasar vermez ve öldürücü etkisi yoktur!
  • Yağmur, çamur dinlemeden görevini başarı ile gerçekleştirip sizi korumaya devam eder!

Neden Elektroşok Cihazı Kullanmalıyım?

Günümüzde şiddet eğilimli olaylar gün geçtikçe artmaktadır ,herhangi bir şiddet olayına (kapkaç, hırsızlık, yaralama vb..) karşı kendinizi savunmak için bile olsa kullanacağınız kesici veya ateşli silah ile karşı tarafa zarar verdiğinizde yasal olarak sizi yasalarla karşı karşıya getirir ve suçlu olmanıza dahi sebebiyet verir.

Elektroşok cihazı kullandığınızda karşınızdaki kişiye asla kalıcı zarar vermezsiniz!

Cihazı karşınızdaki kişiye dokundurduğunuzda geçici olarak baygınlık veya kas kitlenmesine sebebiyet verir ve 20 dk ile 30 dk arasında kişi tam olarak eski sağlığına kavuşur bu süre kişiyi yakalamanız ,kaçmanız veya emniyet güçlerine teslim etmeniz için yeterli bir süredir.

Yasal Uyarı!

Ürünün 3. şahıslar tarafından yasal olmayan şekilde kullanımından firmamız sorumlu değildir. Cihazın kullanımı ile ilgili olarak; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit, şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak v.s.) doğabilecek yasal sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini unutmayınız. Bu tip uygulamalardan satıcı sorumlu tutulamaz. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.


Legal warning!

Our company is not responsible for the illegal use of the product by third parties. Regarding the use of the device; legal liability that may arise in the event of improper use (threat, blackmail, and the infringement of personality rights) is entirely the responsibility of the user. Please note that such applications may constitute a criminal offense against third party use. The seller can not be held responsible for such applications. Buyer shall be deemed to have accepted these terms along with the order.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Shopping Cart