M11 Mini El Feneri Elektroşok Cihazı

319.90

Güç girişi: DC4 8VGüç çıkışı: 1000 KV | Güncel: 2.5 M.A Ağırlık: 115 gr Boyut: 150 x 25 (mm)

Stokta yok

Kategoriler: Etiketler:

Yeni model M11 Type mini elektroşok cihazı

15cm uzunluk 115gr ağırlık ile rahatça yanınızda taşıyabileceğiniz yakın korumanız.

ALÜMİNYUM GÖVDE * SUYA DAYANIKLI * ŞARJ EDİLEBİLİR BATARYA * DAHİLİ ŞARJ

  • Yüksek frekanslı devre kullanımı, düzenli akım çıkışı.
  • Süper enerji daha dayanıklı depolama, güçlü flaş ışığı.
  • Şık görünümlü güçlü şarj edilebilir yüksek kapasiteli batarya.
  • Saldırganlara karşı kendini savunma için iyi bir seçim.

1. Kullanım için şarj girişi 220 voltluk prizden, elektroşok cihazı şarj girişi üzerinden dolduğunu gösteren kırmızı uyarı ışığı olacak. Tam pil ömrünü uzatmak için ilk kullanımdan önce 12 saat boyunca üniteyi şarj ettiğinizden emin olun.

2. Elektroşok cihazının şarj giriş kısmının hemen üstünde yer alan on/off butonunun on (açık) kısmında olması durumunda elektroşok cihazının orta kısmında bulunan ateşleme butonuna bastığınızda elektroşok akımının çıktığı göreceksiniz.

M11 Mini El Feneri Elektroşok Cihazı ;

Güç girişi: DC4 8VGüç çıkışı: 1000 KVGüncel: 2.5A Ağırlık: 115 gr Boyut: 150 x 25 (mm)

ELEKTRO ŞOK CİHAZI

Başta Amerika güvenlik kuvvetleri olmak üzere tüm dünyadaki güvenlik güçleri elektroşok cihazları ile suçluları etkisiz hale getirmektedir.

Neden sizde kendinizi tehlikelere karşı yasal bir cezası olmayan ve bayıltıcı etkisi olan bu elektroşok cihazı ile kendinizi korumuyorsunuz? Taşınması kolay olmakla birlikte şok cihazı El Fenerine benzemesi ile rahatlıkla yanınızla taşıyabilirsiniz.

Her zaman yanınızda bir güvenceniz olur, bu sayede kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Aileniz, eşiniz çocuklarınız ve kendiniz kolaylıkla taşıyabilir. Kendinizi elektroşok tabancası ile gasp, kapkaç, taciz, vb. kötülüklerden koruyabilir, karşınızdaki saldırganı etkisiz hale getirip suçluları adalete teslim edebilirsiniz.

Evinizde, Arabanızda, Seyahat Bavulunuzda, İş Yerinizde vb. Alanlarda da rahatlıkla kullanılanılabilecek bir üründür. Ön bölümünde bulunan ışık ile de fener ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sadece sesi bile size saldırmaya kalkan insanları korkutmaya yetecektir.

M11 LIGHT FLASHLIGHT (PLUS) DIRECTION FOR USE * CORPO EM ALUMINIO * RESISTENTE A AGUA * BATERIA RECARREGAVEL * CARREGADOR INCLUSO

1.Use high frequency circuit, improved outputof current. Big capabilitiy AC discharge thepower of output 5 times then impulse desings. 2.Super LED flash light, save energy more durable. 3.Chargeable, build in heavy duty rechargeble batteries. 4.Newest design good outlook. Good choice for self defense.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Shopping Cart