Art 801 Type Mini Elektroşok Cihazı

399.90

Art 801 Type Elektroşok Cihazı | 3000 Kw 1.9 Mili Amper | 125 gr Ağırlık | Kauçuk Dış Yüzey |100mm * 22mm * 38mm

Art 801 Type Mini Elektroşok Cihazı (2022 YENİ MODEL!)

Dünyanın lider elektroşok cihazı üreticilerinden, kişisel güvenlik ve bireysel savunma ürünü elektroşok cihazının yeni modeli olan Art 801 Type Mini Elektroşok Cihazı modeli artık Türkiye de.

Üretici firma açıklamasında ise; Tüm ürünlerimiz güvenliğiniz düşünülerek üretilmiştir ve size taktiksel avantaj sağlayan özellikler içerir. Elektroşok tabancamızın (şok cihazı) gizlenmesi kolaydır ve hareket halindeki herkes için mükemmel olmasını sağlayan kompakt bir tasarıma sahiptir diyerek özet geçiyor.

Art 801 Type Mini Elektroşok Cihazı; saldırgana karşı koruma sağlayan bir kendini savunma ürünüdür. Elektroşok cihazı, saldırganı kişisel güvenlik için caydırmak ve hareketsiz kılmak için 3000 Kw voltaj ve 1.9 düşük amperli bir elektrik şoku üretir. Sizi ve ailenizin koruma görevini başarıyla üstlenir ve üretilme amacını yerine getirir.

 

Art 801 Type Şok Cihazı: Bu ürün çok renkli değildir standart ülkemizde sadece siyah renk olarak satışı mevcuttur. LED el fenerine sahiptir, kamp yapmak için veya odanızda eğlenceli bir gece lambası olarak mükemmeldir. Kullanımı kolaydır ve dayanıklı bir yapıya sahiptir, bu nedenle yıllarca dayanır. Ayrıca yanında taşıma kılıfı ile birlikte gelir.

Nefsi müdafaa söz konusu olduğunda, en iyi öz savunma, istediğiniz zaman kullanabileceğiniz ve fazla eğitim gerektirmeyen cihazdır. Bu elektroşok cihazı, taşıması kolay, etkili bir kendini savunma cihazı arayanlar için harika bir seçimdir.

Art-801 Type Özellikleri: 3000 Kw 1.9 M.Amper | 125 gr Ağırlık | Kauçuk Dış Yüzey |100mm * 22mm * 38mm

Art 801 Type Mini Elektroşok Cihazı, kendini savunma ve kişisel güvenlik için kullanılabilen bir elektroşok cihazıdır. Halk arasında elektroşok tabancası ve elektroşok aleti olarak da adlandıranlar mevcut, insanları saldırganlardan, hırsızlıktan ve diğer suç faaliyetlerinden korumaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ayrıca köpek kovucu olarak da kullanabilirsiniz!

Cihazın temel kullanım amacının savunma olduğunu unutmayınız ,bu nedenle herhangi bir tehlike anında cihazı tetiklemek ve elektrik arkını oluşturmak ,karşı tarafı saldırmaktan caydıracaktır.

Yasal Uyarı!

Ürünün 3. şahıslar tarafından yasal olmayan şekilde kullanımından firmamız sorumlu değildir. Cihazın kullanımı ile ilgili olarak; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit, şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak v.s.) doğabilecek yasal sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini unutmayınız. Bu tip uygulamalardan satıcı sorumlu tutulamaz. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hoşunuza gidebilir…

Shopping Cart