1502-Type USB Görünümlü Elektroşok Cihazı

329.90

Gövde: Havacılık alüminyum kaplama
Çıkış gücü: 1000Kw – 1.9A | Volt Işık türü: Beyaz led | Güç kaynağı: 4.2V Nikel-kadmiyum pil | USB kablosuyla şarj edilebilir | Uzunluk: 8 cm Genişlik: 2 cm Kalınlık: 1,7 cm. Ağırlık: 52 gr.

Stokta yok

1502-Type USB görünümlü elektroşok cihazı, yönetilebilir olması için küçük boyutlu olarak tasarlanmıştır, ancak büyük bir saldırganı sersemletmek için 10-12 saniye içinde 1000 Kw’lik bir güç geliştirir.
Cebinizde veya çantanızda saklayabileceğiniz şık bir anahtarlık gibi büyüleyici bir görünüme sahip olduğundan şüphe uyandırmaz!

 

Elektrikli bayıltıcının kullanımı çok basittir: Kuyruğa yerleştirilmiş kasayı çıkardıktan sonra, deşarj meydana geldiğinde elektrotların çıkmasına neden olan siyah sürgülü düğmeye basın.
Ayrıca beyaz butonla birlikte gelen küçük bir meşale olarak kullanabilmek için beyaz bir LED ile donatılmıştır.

 

Bu, piyasadaki en küçük ve en hafif sersemleticilerden biridir (sadece 52 gr ağırlığındadır), Amerikalı kadınlar ve erkekler tarafından en çok kullanılan ürünlerden biridir, çünkü tam güvenlik içinde her yere gidebilirsiniz.

1502-Type USB görünümlü elektroşok cihazı, yüksek voltajlı şok cihazının tek elle çalıştırmanıza izin verir.
Şık tasarımıyla elektro şok cihazı, ihtiyacınız olan korumayı sağlarken günlük taşıma eşyalarınıza uyum sağlamak için yapılmıştır. Küçük yapılı güçlü etkili şok tabancası. Kolay saklama ve taşıma boyutlarının günlük pratikliğini sağlar.

Daha fazla koruma mı arıyorsunuz? Diğer elektroşok cihazı modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Elektrikli bayıltıcı, yalnızca başkalarının yasadışı saldırılarına ve hırsızlık veya soygun girişimlerine karşı savunma içindir. Bu ürün ideal bir savunma aracıdır, şok etkisi kısadır: (1-2 saniye içinde) kas spazmlarına ve korkuya neden olur, ortalama: (1-3 saniye) çökmeye ve bayılmaya neden olabilir, saldırgan bir süre sonra iyileşir.

Gücü itibari ile (4-5 saniye) birkaç dakika boyunca şoka ve yönelim kaybına neden olur ve ayrıca suç niyetini takip etmede irade kaybıyla birlikte çökmeye neden olabilir. Ürünün kullanıldığı uzun yıllar içerisinde çoğu zaman hiç temasa geçmediği, hatta bayıltıcının büyük bir psikolojik caydırıcı olduğu tespit edilmiştir.

Tavsiyemiz, saldırı girişimi olması durumunda; Bunun bir oyuncak değil, bir temaslı savunma aracı olduğunu unutmayın! Bir saldırganı sersemletmek için 2-3 saniyelik güç şoku yeterlidir. Kişilere veya cihazın kendisine zarar vermemek için düğmeyi önerilen sürelerden daha uzun süre basılı tutmayın.

1502-Type elektroşok cihazı özellikleri:

  • Gövde malzemesi: Havacılık alüminyum kaplama
  • Çıkış gücü: 1000Kw – 1.9A
  • Volt Işık türü: Beyaz led
  • Güç kaynağı: 4.2V Nikel-kadmiyum pil uzun ömür (100.000 saat kullanım ömrü)
  • USB kablosuyla şarj edilebilir
  • Uzunluk: 8 cm Genişlik: 2 cm Kalınlık: 1,7 cm. Ağırlık: 52 gr.

Ürünler kargoya verilmeden önce özenle test edilir ve/veya kontrol edilir.
18 YAŞINDAN KÜÇÜKLERE SATIŞ YASAKTIR CİHAZI ÇOCUKLARDAN UZAK TUTUNUZ!

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hoşunuza gidebilir…

Shopping Cart