Hakkımızda | Kurumsal

2012 Yılından itibaren kişisel güvenlik ürünleri tedarikçiniz Mars Elektronik ile her zaman güvende kalmanızı sağlar.

Av, silah ve doğa sporları dünyasının en yeni ürünleri Uluslararası İstanbul Prohunt Fuarında 2014 yılına damgasını vurdu. 8. kez sektör ziyaretçileri ve av, doğa sporları tutkunları ile buluşan.

Uluslararası İstanbul Prohunt Fuarı, av silahları, aksesuarları ve doğa sporları sektörünün yurt içi ve yurt dışı pazarının gelişiminde önemli bir rol oynamaya devam etti. İlk başladığı günden bu yana sürekli gelişen ve büyüyen fuar, Türkiye’nin değil Avrupa’nın en önemli 2. fuarı konumunda olduğunu bir kez daha ispat etti.

MARS ELEKTRONİK CNR EXPO 2014 AV SİLAH VE DOĞA SPORLARI FUARI KATILIM ve STANDT GÖRÜNTÜLERİMİZ.

Mars Elektronik & E-Ticaret

2012 Yılından itibaren kişisel güvenlik ürünleri tedarikçiniz.

Mars Elektronik Prohunt

Uluslararası Av Fuarları Takviminde resmi olarak dünyaca kabul gören bir fuar haline gelen İstanbul Prohunt Türk üreticilerin ve dünya markalarının katılımı ile 2014 tarihinden itibaren 3 salonda 16.000 m2 alanda düzenleniyor.

Türk silah sektörünün uluslararası alandaki prestiji açısından da son derece önemli olan fuar uluslararası profesyonel ziyaretçileri için de ticari anlamda getirdiği rahatlık ve imkanlarla buluşma noktası haline gelmiştir.

İstanbul Prohunt Fuarı’na katılan ve bizi ziyaret eden tüm bayilerimize, profesyonellerimize ve hobi severlere teşekkür ederiz. Mars Elektronik

Shopping Cart